Можливий безготівковий розрахунок (ПДВ, Єдиний податок)
Можливий безготівковий розрахунок (ПДВ, Єдиний податок)
Знижки оптовим покупцям
Знижки оптовим покупцям

Доставка

Доставка

Товар, куплений в нашому інтернет-магазині SIGMA AVK, можна забрати самовивозом з пункту видачі, замовити адресну доставку по м. Запоріжжя, або ж отримати в будь-якій точці України зі складів підприємств-перевізників.

Доставка по Україні
Ми доставляємо товар в будь-яку точку України! Доставка здійснюється наступними службами:

  •  Нова Пошта:
  • DELIVERY 
  • Інтайм
  • Укрпошта:доставка у віддалені населені пункти, де немає перевізників Нова Пошта. Мінімальна сума для відправки Укрпоштою становить 200грн.

Відправка товару «день в день» здійснюється при замовленні і оформленні товару до 15-00.

В індивідуальному порядку є можливість обговорити доставку іншим, більш зручним для Вас перевізником. В основному, доставка займає 1-3 дні, в залежності від місця розташування населеного пункту. Витрати на доставку лягають на покупця (якщо інше не зазначено в описі товару). Після відправки Вам на телефон прийде СМС з номером товарно-транспортної накладної. Більш детально з умовами доставки, можна ознайомитися на офіційних сайтах перевізників. Звертаємо Вашу увагу на той факт, що всі габаритні товари (компресори, бензогенератори, верстати, тачки, мотокоси і ін.) для зменшення їх об'ємної ваги і відповідно вартості перевезення відправляються тільки в розібраному вигляді!

З метою безпеки, всі вантажі страхуються на повну вартість.

Для всього товару, купленого в нашому інтернет-магазині, можлива адресна доставка за пільговими тарифами в межах м Запоріжжя.

Самовивіз

Якщо Ви хочете забрати замовлення особисто з нашого пункту видачі, тоді при оформленні замовлення в рядку вид доставки вкажіть - «Самовивезення». Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що пункт видачі не є фізичним магазином, або складом - це тільки пункт видачі товару! Приїзд без попереднього узгодження замовлення гарантує Вам тільки витрачений час. Отримання товару пройде максимально швидко і якісно, якщо дотримуватися вищевказані пункти! Вдалих Вам покупок!